نتایج جستجو برای عبارت :

غسل جنابت

مهمترین غسل در میان غسل های واجب، غسل جنابت است. اصل غسل جنابت به تنهایی واجب نیست؛ بلکه برای انجام برخی کارها مانند نماز، روزه، مسّ قرآن و ... به دستور شرع واجب شده است و انجام دادن این گونه اعمال بدون غسل، گناه است؛ بلکه در برخی موارد عمل باطل خواهد بود.
ادامه مطلب
مهمترین غسل در میان غسل های واجب، غسل جنابت است. اصل غسل جنابت به تنهایی واجب نیست؛ بلکه برای انجام برخی کارها مانند نماز، روزه، مسّ قرآن و ... به دستور شرع واجب شده است و انجام دادن این گونه اعمال بدون غسل، گناه است؛ بلکه در برخی موارد عمل باطل خواهد بود.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
مراحل اصلی غسل عبارت است از:
1- نیت؛ گفتن نیت به صورت کلامی در زمان انجام غسل ، واجب نیست ، بلکه همین ‏قدر که قلباً به نیت انجام غسل به حمام می روید و نیت شما انجام چه غسلی است، کفایت می‏کند ، ه
یکی از خودنمایی‌ها و مفاخرات زن ایرانی آن بود که مرتب به حمام برود و غسل جنابت کند. او این کار را با تبلیغات فراوان انجام می‌داد و پس از بازگشت از حمام عمومی به خانه، لنگ خود را در معرض عموم می‌آویخت، تا به دیگران(هووها، خواهرشوهر، مادرشوهر و ... ثابت کند که هنوز برای شوهرش جذابیت دارد.

برای مطالعه‌ی بیشتر، رک: دین زیسته و زندگی روزانه، ابراهیم موسی‌پور بشلی، فصل نهم، زبان و نشانه‌شناسی، نشانه شناسی عمومی.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از علمای اهل سقیفه از اهل سنت عمروابابکر سوال میکنم اگر همسر شما آنچه در زیر لحاف ودرخلوت باشما انجام داده باشد را برای مردم نقل کند شما ناراحت نمیشوید؟وباز اورا زنی با حیا و راز دار میدانید؟چگونه است که در صحیح سنن ابن ماجه حدیث از عایشه نقل میکنید که گفت مالیدن ختنه گاه باعث جنابت شده و غسل را واجب میکند و بعد با بی حیایی کامل میگوید من با پیامبر ختنه گاهمان  را به هم مالیدیم و بعد
شهر سوال ـ در صورت وجوب دو غسل یا چند غسل واجب؛ مثل جنابت وحیض (و نیز
مستحب با واجب مثل جنابت وحیض وجمعه) را می‏‌توان به نیت همه آنها یک غسل
به جا آورد و یا این که آنها را جدا جدا انجام داد. هر دو صورت صحیح است.
بخش احکام اختصاصی بانوان شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
در آداب آمیزش، آنچه پس از آمیزش جنسی شایسته است:
۱. ادرار کردن: اگر مردی با همسر خویش نزدیکی کرد، تا ادرار نکرده است، غُسل نکند؛ از این بیم که مبادا باقی مانده منی در آمد و شد باشد و از آن، دردی بی درمان خیزد.(1)
۲. شستن آلت جنسی: اگر کسی از شما به سراغ زن خویش رفت و آن گاه خواست دوباره بازگردد، شرمگاه خویش را بشوید.(2)
۳. غُسل: علّت غسل جنابت، پاکیزگی است تا انسان از آنچه از آزردگی آن کار دیده است، تطهیر شود و همه تن او پاک گردد؛ زیرا جنابت، از همه بد
شهر سوال ـ کسی که چند غسل بر او واجب است می تواند به نیت همه آنها یک غسل
بجا آورد، یا آنها را جدا جدا انجام دهد.[۱] یعنی یک غسل کند به نیت جنابت
و حیض و مانند آن و از همه کفایت می کند.
بخش غسل شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب

شهر سوال؟ کسی که چند غسل بر او واجب است می تواند به نیت همه آنها یک غسل بجا آورد، یا آنها را جدا جدا انجام دهد. یعنی یک غسل کند به نیت جنابت و حیض و مانند آن و از همه کفایت می کند.

ادامه مطلب
شهر سوال ـاز دو راه جنابت حاصل می شود:
۱) نزدیکی و آمیزش جنسی و دخول، اگرچه منی بیرون نیاید.
۲) بیرون آمدن منی، (حتی بدون دخول) چه در خواب باشد یا بیداری، کم باشد یا
زیاد، با شهوت باشد یا بی شهوت، با اختیار باشد یا بی اختیار.
ادامه مطلب
میگفت: من اصلا تا حالا توی عمرم وضو نگرفتم. بلد هم نیستم!
گفتم: پس بفرمایید اینهمه ما دیده ایم که به نماز می ایستید، بدون وضو بوده است؟
گفت: نه جوان. من نماز هر سه وقت را با غسل جنابت میخوانم. تا حالا هم نماز قضا نداشته ام...

+ما از اسلام، هیچ نمیدانم. هیچ! با این کارها خودمان را مسخره کرده ایم. بیخود خودمان را در معرض تلف قرار داده ایم. 
اصلا دچار پوچی شده ام. میخواهم مغزم را از کله ام دربیاورم و پرتش کنم جلوی سگ!
خلاصه جلسه ۳۷
ژن یا کروموزوم یا DNA از یک طایفه هستند
فرضیه‌های ژن:
۹۹ نوع ژن در صفات انسانی فرزند نقش دارند(این ۹۹ نوع نسخه انسان است. نه اینکه ۹۹ نوع رنگ چشم داریم)
رسول خدا ص: نیست مگر بنده ای که بین او تا حضرت آدم ۹۹ نوع ارق نباشد
همراه با خروج منی موادی(آب) از تمامی سلول‌های بدن خارج و ترشح می‌شود پس به همیم جهت غسل جنابت واجب شده است
تا دقیقه 15 گوش داده شد و بقیه را بعدا گوش خواهم داد
از آثاار مشهود فضای مجازی، کم شدن آستانه تحمل و نقدپذیری، و اساساً بسته شدن باب گفتگوهای منطقی بین انسان ها است که این روزها با چشم غیر مصلح هم قابل مشاهده است. آدمی نشنود، زنده نیست. حتی اگر در گفتن خبره ترین هم باشد، چیزی بیشتر از یک ضبط صوت نیست. و این جنابت بزرگ تکنولوژی در حق بشریت است. یک تراژدی تاریخ در حال وقوع است. ترور بخش عظیمی از مردم کره خاک.
در مناطق سرد سیر و ارتفاعات پوشیده از برف
مطابق نظر آیت الله خامنه ایمطابق نظر آیت الله خامنه ای.طهارت کوه نوردان در ارتفاعات پوشیده از برفس. کوهنوردانى که براى فتح قله‌ها مى‌‌روند و بخاطر سردى فوق‌العاده هوا وضو گرفتن آنها با عسر و حرج همراه بوده و از جمله موجب مریضى است، آیا جایز است تیمم نمایند؟ و اگر کوه پر از برف بوده و تیمم ممکن نباشد، تکلیف نماز و روزه‌شان چیست؟ج. در فرض سؤال تیمم مانع ندارد و در صورت عدم دسترسى به چیزى که تیمم بر آن
جهل به احکام غسل
س ۱۸۷. من تا سن هفده سالگی با مسأله ی احتلام و غسل و مانند آن آشنا نبودم، و از کسی هم درباره آن ها چیزی نشنیده بودم، و خودم هم معنای جنابت و وجوب غسل را نمی فهمیدم، لذا نماز و روزه ام تا این سن اشکال دارد، امیدوارم وظیفه ی مرا بیان فرمایید.
ج. همه ی نمازهایی را که در حال جنابت خوانده اید، باید قضا کنید؛ ولی روزه ای را که در حال جنابت بدون علم به اصل جنابت گرفته اید، صحیح و مجزی است، و قضا ندارد.

ترک نماز و جبران آن
س ۱۸۸. متأسفانه
خودارضایی یکی از انحرافات جنسی است که به صورت نوعی کسب لذت جنسی به دست خود شخص صورت می گیرد و معمولاً منجر به ارگاسم می شود . در واقع ارضا شدن به صورت غیر عادی از طریق تحریک خیالی و مجازی توسط فیلم ، عکس ، فیلم ، شخصیت و انجام رابطه جنسی خیالی در ذهن را خود ارضایی می نامند .
یکی از مشکلات جوانان در ایران به علت عدم دسترسی به جنس مخالف و میل جنسی در آن ها مسئله خودارضایی است عوارض خودارضایی هم در دختران و هم پسران دیده می شود . استمنا در دین اسلام ح

نماز جماعت به امامت کنیز مست
ولید بن یزید در سال ۱۲۵ هجری قمری به خلافت رسید. او به شراب‌خواری شُهره بود و دستور داد در دارالخلافه حوضی از شراب برایش بسازند!شبی در حالی که مست بود، با کنیز خود هم‌بستر شد. هنگام سحر، صدای اذان صبح را شنید.  عمامه خود را بر سر کنیز نهاد و عبایش را به دوش او انداخت و دستور داد که کنیز، صورت خود را بپوشاند و به جای او به محراب نماز رفته و نماز جماعت بخواند. کنیز هم اطاعت امر کرد و با همان حالت مستی و جنابت به مسجد
سوالات زیادی درباره مبطلات روزه وجود دارد برای مثال احکام جنب شدن در ایام روزه داری یا شستن دهان و در این مقاله به ذکر باطل کننده های روزه پرداخته شده است که بر 8 قسم می باشندهشت چیز روزه را باطل میکند:اوّل: خوردن و آشامیدن.دوّم: جماع.سوّم: استمناء. و استمناء آن است: که مرد با خود یا به وسیله دیگری بدون جماع، کاری کند که منی از او بیرون آید. و تحقق آن در زن به نحوی است که در مسأله (۳۴۵) بیان شد.چهارم: دروغ بستن به خدا و پیغمبر و جانشینان پیغمبر علیه
‍ ‍
شرح احوالات؛ڪرامات؛ مڪاشفات اولیاءاللہ

✨احترام به روضه حضرت سید الشهدا علیه السلام...

آقای حاج آقا محیی الدین انواری از آقایی نقل می کرد که می گفت: 
منزل آقای میلانی شخصی منبر می رفت که من به منبرش خیلی علاقه داشتم... 
- بر من غسل واجب شد و دیدم که اگر بخواهم غسل کنم و بعد به جلسه بروم، آن منبر از دستم می رود!
غسل نکرده با همان حالت جنابت به منزل آقای میلانی رفتم.
آقای میلانی کنار در می ایستاد و به واردین خوش آمد و "مرحمت عالی زیاد" می گفت
 خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت  خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  روشهای ارضای زنان بدون دخول  روش خودارضایی دختر باکره  آیا خودارضایی دختران قبل از ازدواج مفید است؟  عوارض و مشکلات خودارضایی دختران  آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت میشود؟  خودارضایی  خودارضایی بدون دخول  خودارضایی به پرده بکارت آسیب می رساند؟  آیا خود ارضایی، باعث آسیب به پرده بکارت می شود؟  خود ارضایی و احتمال آسیب به پرده بکارت  رابطه جنسی بدون دخ
شهر سوال ـ غسل به دو صورت انجام می گیرد:۱. ارتماسی۲. ترتیبی
در غسل ارتماسی انسان بعد از پاک کردن بدن خود از نجاست نیت می کند(غسل
مثلا جنابت می کنم قربتا الی الله ) . بعد به یک باره تمام بدن خود را به
زیر آب فرو می برد. مانند پریدن در استخر.

ادامه مطلب
شهر سوال؟ اگر کسی به دلیل خجالتی بودن نمی تواند غسل کند، نمی تواند در اول وقت تیمم
کرده و نماز بخواند. چنیین شخصی باید بدن خود را آب بکشد (قسمت هایی را که
نجس شده است.) و صبر کند تا آخر وقت یعنی زمانی که فقط به اندازه تیمم و
خواندن نماز(به صورت مختصر و اکتفاء به واجبات نماز) وقت داشته باشد و در
آن موقع تیمم کرده و با تیمم نماز بخواند. ناگفته نماند که به خاطر این که
عمداً نماز خود را به تأ خیر انداخته و فرصت غسل کردن را از خود سلب کرده
است، مرتکب
 عوارض خودارضایی در دخترها  خود ارضایی در زمان پریودی  خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  ارضا شدن در قاعدگی ضرر دارد؟  پریودی و خودارضایی  نامنظم بودن پریود و خودارضایی  نیاز جنسی و خودارضایی در دوران پریود  متخصص زنان و زایمان  آیا گناه خودارضایی تو دوران پریود بیشتر میشه؟  ارضا شدن در زمان پریودی ضرر دارد؟  ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله  کاهش خونریزی های عادت ماهیانه یا هایپر منوره (منوراژی) با طب  علت درد پریود و د
استمنا چیست؟ 
آیات عظام خامنه ای، صافی، فاضل، تبریزی، بهجت، مکارم، سیستانی و وحید: «استمنا» آن است که انسان با خود یا دیگری کاری کند که از او منی بیرون آید. انجام دادن آن حرام است  و در صورت خروج منی، غسل جنابت واجب می شود.(1)

حرمت خودارضایی
آیا خودارضایی در صورتی که به حد خروج منی نرسد، باز هم حرام است؟ 
آیات عظام خامنه ای، صافی، فاضل، بهجت، مکارم (به جز تبریزی، سیستانی و وحید): آری، حرام است، ولی غسل بر او واجب نمی شود.(2)
تبریزی، سیستانی و وح
هدایت واقفى در خواب خفته یکى از بزرگان شیعه به نام احمد بن مُنذر حکایت کند:روزى یکى از افراد واقفى مذهب را که ادریس بن زیاد نام داشت ، جهت مناظره پیرامون مسئله امامت ، احضار کردم و هر چه با او صحبت کردم قانع نمى شد و امامت حضرت علىّ بن موسى الرّضا و فرزندانش علیهم السلام را نمى پذیرفت .و چون او را شخصى فقیه و با معرفت مى شناختم ، پیشنهاد دادم تا به سامراء برود و با حضرت ابومحمّد، امام حسن بن عسکرى علیه السلام مذاکره کند.او نیز پیشنهاد مرا پذیرف
به حسرتی که بِگریَم کنار گیتارم
به حالتی که در آن منگ و گیجِ سیگارم
به اضطرابِ پریشم در انتظارِ پیام
وَ این که کاش بگیری سراغ آمارم
به کوچه ای که در آن شکل خنده ات مانده
به غروبی که به راهم نشانه ننْشانده
به بُلوکی که انتظار تو را روی تنش
جوانِ سرکشِ سردی ترانه می خوانده
به دفتری که برایم سیاه می پوشد
وَ مدادی که کنارم عجیب می جوشد
که در تصور من در هوای برفی و سوز
خدای غصه و خیسی ، شراب می نوشد
به فکرهای عجیبی که قانعم می ساخت
وَ در مقایسه با ت
خلاصه جلسه ۳۷
ژن یا کروموزوم یا DNA از یک طایفه هستند
فرضیه‌های مُحتمل ژن:
۹۹ نوع ژن در صفات انسانی فرزند نقش دارند(این ۹۹ نوع نسخه انسان است. نه اینکه ۹۹ نوع رنگ چشم داریم)
رسول خدا ص: نیست مگر بنده ای که بین او تا حضرت آدم ۹۹ نوع ارق نباشد
همراه با خروج منی یه موادی(آب) از تمامی سلول‌های بدن خارج و ترشح می‌شود پس به همین جهت غسل جنابت واجب شده است
از کنار هر مویی در هنگام همبستر شدن ماده ترشح می‌کند
رسول خدا ص: سوال شد چرا خداوند به غسل بعد از جن
❓برای وسعتِ روزی، چه مسائلی را باید رعایت کنیم؟
پاسخ: رعایتِ مواردِ زیر، مؤثر هست توی وسعتِ رزقِ مادی و معنوی:
نماز اول وقت جلبِ رضایت والدین صدقه دعا کردن برای همکیشان
ترک گناه توبه خوش اخلاقی ادای حق الله و حق الناس
قناعت نیکی کردن به اهل خانه اطعام میهمان دائم الوضو بودن
ازدواج نماز شب شکرگزاری قرائت سوره واقعه بعد از نماز عشاء
تسبیحات حضرت زهرا بعد از هر نماز روشن کردن چراغ پیش از غروب آفتاب رفتن به زیارت امام حسین صله رحم
استمرار
وضو علاوه بر این‌که مقدمه لازم و واجبی برای برخی عبادات؛ مانند نماز و طواف می‌باشد‌، خود نیز به صورت مستقلّ، وسیله‌ای برای تقرّب به خدا است.
از این‌رو با وضو بودن در تمام حالات از سفارش‌های جدی پیشوایان دین بوده و در فضیلت آن احادیث فراوانی وارد شده است. در سفارش رسول خدا(ص) به یکی از یارانش آمده است:
«اى انس! همیشه با وضو باش که خدا عمرت را طولانی می‌کند، و اگر توانستى در تمام طول شبانه روز با وضو باشى این کار را انجام بده؛ زیرا اگر با وضو
اگر کسی به دلیل خجالتی بودن نمی تواند غسل کند، نمی تواند در اول وقت تیمم کرده و نماز بخواند. چنیین شخصی باید بدن خود را آب بکشد (قسمت هایی را که نجس شده است.) و صبر کند تا آخر وقت یعنی زمانی که فقط به اندازه تیمم و خواندن نماز(به صورت مختصر و اکتفاء به واجبات نماز) وقت داشته باشد و در آن موقع تیمم کرده و با تیمم نماز بخواند. ناگفته نماند که به خاطر این که عمداً نماز خود را به تأ خیر انداخته و فرصت غسل کردن را از خود سلب کرده است، مرتکب کار حرامی شده
 خودارضایی در خواب
مشکل ارضا شدن در شب
هنگام خواب و استمنا کردن
رویا پردازی جنسی
نقش خودارضایی در خواب  استمنا در خواب و راه ترک آن  خود ارضایی در خواب  مشکل عجیب من:خودارضایی درخواب بدون اختیار  خود ارضایی در خواب گناه است یا نه؟؟؟؟  خودارضایی در خواب  تعبیر خواب خود ارضایی  روش هایی برای جلوگیری از ارضا شدن در رخت خواب تعبیر خواب خودارضایی و استمنا  نقش خودارضایی در خواب  خود ارضایی در خواب با دست  تعبیر خواب خودارضایی  ضرر جسمی و روحی
انگار همه‌ی هم زمانی ها باید یهو اتفاق می‌افتادن.
لعنت به توئیتر. لعنت به من.
از دل من چه کسی نقش تو را خواهد شست؟  Why I like to be alone؟ هر چه کرده به در بسته خورده؟ فقط هر روز بیشتر ترسیده؟ از ویرگول خوشم اومده؟ "بدم نمیاد یه غلطی توش بکنم؟" بدم نمیاد؟ چقدر بدم اومد اون موقع از این حرف ها. چقدر برخورد بهم. خ گفت کودک درون‌ه. لعنت به کودکی که من فکر می‌کردم بالغ باشه.
کاش می‌رفتم می‌گفتم چقدر بهم برخورده همه چیز. چقدر عصبانی بودم. شاید حل می‌شد همون م
امیر المؤمنین فرمودند روزی من و فاطمه خدمت رسول خدا مشرف شدیم و پیامبر را در حالی دیدم که به شدت گریه می کرد.
❓گفتم: ای رسول خدا که جانم به فدای تو باد! سبب گریه ی شما چیست؟ آقا رسول الله فرمودند: ای علی! شبی که مرا به آسمان بردند، زنانی از امتم را در عذاب شدیدی مشاهده کردم. جایگاه آنها برایم ناخوش آمد دلیل گریه ی من به خاطر دیدن شدت عذاب آنها بود.
1. زنی را دیدم که از موهایش آویزان بود در حالی که مغز سرش می جوشید. 2. و زنی را دیدم که به زبانش آویزان
گوشت بعد از ذبح کردن و تکه تکه کردن حتما باید شسته بشود.قبل از پختن گوشت بهتر است آنرا تکه تکه کرد و مدتی در آب خیس کرد تا بماند سپس آنرا شست و استفاده کرد.در روایت آمده است:مَرَّ أَخِی‌ عِیسَى‌ ع بِمَدِینَةٍ وَ إِذَا وُجُوهُهُمْ صُفْرٌ وَ عُیُونُهُمْ زُرْقٌ فَصَاحُوا إِلَیْهِ وَ شَکَوْا مَا بِهِمْ مِنَ الْعِلَلِ فَقَالَ دَوَاؤُهُ مَعَکُمْ أَنْتُمْ إِذَا أَکَلْتُمُ اللَّحْمَ طَبَخْتُمُوهُ غَیْرَ مَغْسُولٍ وَ لَیْسَ شَیْ‌ءٌ یَخْرُجُ
نام سوره: آل عمران
معنی نام سوره: خاندان عمران
شماره سوره: 3
تعداد کل آیات سوره: 200 آیه
آیات مشهور:
آیه 7، آیه محکم و متشابه
آیه 19، آیه دین حق
آیه 26، آیه ملک
آیه 61، آیه مباهله
آیه 92، آیه انفاق
آیه 103، آیه وحدت با اعتصام
آیه 133، آیه مغفرت
آیه 134، آیه کظم غیظ
آیه 169، آیه زنده بودن شهیدان
آیه 192-194، آیه ربنا
کلمه نماز در معنی فارسی سوره آل عمران به ترجمه دکتر الهی قمشه ای به نقل از سایت پارس قرآن:

آیه شماره 39:
"پس فرشتگان زکریّا را ندا کردند هنگامی که در مح
احکام وسواس از نظر آیت الله مظاهری

چاره خلاصی از وسواس 
سؤال: من وسواسی هستم و زندگی ام هم به این خاطر دارد ازهم می پاشد. آیا شما برای وسواسی ها فتوا می دهید که همه چیز برای آنها پاک است و اجتناب از نجاسات لازم نیست؟
جواب:  لازم نیست از نجاسات اجتناب نکنند. بلکه اگر بی تفاوت راجع به فکر و تخیّل خود شدند، هر چه موجب رنج و سختی آنها بشود و بی اعتنا شدند، در مدت یک ماه خوب می شوند و در مدت شش ماه ریشۀ آن خشک می شود.
 وسواسی کیست؟ 
سؤال: به چه کسی
دانلود صوت جلسه هشتم:
تقسیم بندی بیماری ها از لحاظ درمان پذیر بودن بیماری:
سوال: آیا نوع بیماری داریم که درمان نداشته باشد؟
پاسخ اول: باتوجه به اینکه رسول خدا  ص فرمودند: برای هر بیماری درمانی وجود دارد، پس می‌توان نتیجه گرفت که برای هر بیماری، درمانی نیز وجود دارد.پاسخ دوم: همچنین برخی موارد در روایات مشاهده می‌شود که فرمودند برای برخی بیماری‌ها درمانی نیست[البته در ادامه خواهیم گفت که حتی مرگ هم با دعا می‌تواند دفع شود]) نظیر:

حضرت رسول
3.6K

[12:06:54 PM]سوالات شرعی بانوان:
:interrobang:درباره حکم ورود زنان حیض به مسجد هر کس مطلبی میگوید مثلا برخی میگویند ورود فقط به مساجد جامع گناه است و دیگر مساجد مانعی ندارد، آیا درست است. و اگر شخصی از بستگان نزدیکش فوت شود و حیض باشد باید برای رفتن به مسجد چه کند؟:pencil2: احکام شرعی را حتما از منبع اصلی یعنی رساله و سایتهای معتبر پاسخگویی پیگیر باشد تا دچار اشتباه نشوید.۱- ورود شخص جنب و حائض به فتوای تمام مراجع به مسجد حرام است و گناه می باشد. البته حیا
گذاشتن قرآن روی زمین
س۱. آیا گذاشتن قرآن روی زمین اشکال دارد؟
ج. اگر به نظر عرف این کار بی احترامی به قرآن محسوب شود، جایز نیست.

وظیفه مردم نسبت به اقدامات غیر قانونی دیگران
س۲. کسی که پدرش اجناس را غیر قانونی وارد کشور می کند و این کار به اقتصاد کشور آسیب می زند؛ آیا وظیفه ی او اطلاع رسانی به نهادهای مربوطه هست؟
ج. در هر صورت وظیفه ی فرزند - با وجود شرایط امر به معروف و نهی از منکر - امر و نهی زبانی است و در صورت نیاز به مراتب بالاتر، موضوع را به
خلاصه جلسه 26
ادامه علت پنجم مستقیم ابتلا به بیماری : شیطان
امروزه ثابت شده که ویروس و میکروب و قارچ و آمیب‌ها وجود دارند. موجودات ریز و میکروسکپی هستند که دشمن انسان می‌باشند. این موارد در حدوث بیماری نقش مستقیم دارند و در ضرر و آسیب رساندن به انسان بسیار مؤثر  هستند
اصل وجودی و ضرر رساندن و دشمنی با انسان قابل انکار نیست. (اصل وجودی آن برای آسیب رساندن به انسان است)
زندگی انسان در از بین بردن میکروب است و که این موجودات و انسان باهم دشمن هست
ما خانم ها چه جوری می تونیم همسرمون رو فقط برای خودمون نگه داریم؛ یعنی جوری نشه که بعد از چند سال زندگی و با داشتن فرزند خدایی ناکرده بهمون خیانت کنه و بره سراغ زن دیگه ای چون ما تو فامیل چند مورد این جوری داشتیم و این مسئله فکر مرا بد جوری درگیر کرده.
--------------------------------------------------------------------------------------
سوالی کردید که باید تحمل شنیدن خیلی از مسائل را داشته باشید:
1- زنان باید مرد را آنگونه که هست و نیازهایش را آنگونه که هست بشناسند تا بتوانند او را ب

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
اعتیاد بعنوان یک معضل اجتماعی شناخته می‌شود. بلایی خانمانسوز و خانمان برآنداز ، که نه تنها فرد مبتلا را به ورطه ی نابودی می کشاند بلکه اطرافیان او را هم در این گرداب می کشاند و در حقیقت یک بدبختی برای چندین نفر ایجاد می‌شود. همانطور که اطرافیان و حتی خانواده در اعتیاد فرد نقش داشته اند ؛ در آسیب‌های برآمده از اعتیاد نیز حضور دارند. فرد معتاد گاه با علم به یقین آسیب می زند و گاه ناخودآگاه! البته که
اهمیت علم و دانش
من بتو از علم بگویم سخن ** علم چو آید بتو گوید چه کن
علم سوی در اله (الله) برد ** نه (که) سوی نفس و مال و جاه برد
ای عزیز: بدان که بندگی و طاعت از علم حاصل می‌شود و علم بی‌عمل بکار نیاید.
و حق تعالیم در کلام خود فرموده
« فَاعْلَمُوا أَنَّما أُنْزِلَ بِعِلْمِ اللَّهِ وَ أَنْ لا إِلهَ إِلاَّ هُو » سوره هود آیه 14
بدانید (قرآن) تنها با علم الهى نازل شده و هیچ معبودى جز او نیست!
توضیح : بدانید که آن چه اول فرموده‌اند از علم الله تعالی آن ب
بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از سفرنامه‌های بسیار زیبایی که ما را با
گذشته ایران در عصر صفوی آشنا می‌سازد، سفرنامه "ژان باتیست تاورنیه"
ترجمه ابوتراب نوری و تصحیح مجدد دکتر حمید شیرانی است که از مطالعه آن بسیار
استفاده و لذت بردم.

سفرهای او به ایران میان سال‌های 1632 تا 1668م.
صورت گرفت (در مجموع ۹ بار به ایران سفر کرد. شش مرتبه مستقیما به ایران آمد و سه
بار در بازگشت از هند، به ایران وارد شد)؛

هنگام مطالعه از مباحث بسیار مهم و جالب توجهی که
در ای
اهمیت علم و دانش
من بتو از علم بگویم سخن ** علم چو آید بتو گوید چه کن
علم سوی در اله (الله) برد ** نه (که) سوی نفس و مال و جاه برد
ای عزیز: بدان که بندگی و طاعت از علم حاصل می‌شود و علم بی‌عمل بکار نیاید.
و حق تعالیم در کلام خود فرموده
« فَاعْلَمُوا أَنَّما أُنْزِلَ بِعِلْمِ اللَّهِ وَ أَنْ لا إِلهَ إِلاَّ هُو » سوره هود آیه 14
بدانید (قرآن) تنها با علم الهى نازل شده و هیچ معبودى جز او نیست!
توضیح : بدانید که آن چه اول فرموده‌اند از علم الله تعالی آن ب
روشهای ارضای زنان بدون دخول
ارضای زنان بدون دخول کار چندان سختی نیست و برخی از خانم ها و دختران جوان با دخول ارضا نمی شوند و همسرشان باید روشهای ارضای زنان بدون دخول را کاملا بلد باشد. در ادامه روشهای ارضای زنان بدون دخول را به شما آقایان آموزش خواهیم داد.

چوچوله یا کلیتوریس (Clitoris )
گاهی پیدا کردن چوچوله برای خود زن یا فردی که در حال امیزش با اوست مشکل است زیرا گاه کاملا در جوف لبهای بزرگ فَرج پوشیده شده و به اصطلاح در زیر سقف ان مخفی است (ال
وضعیت با سرور و شادمانی توأم است.
فرد نظام کلام خود را از دست داده و آنچه را که در حالت عادی مایل به ذکر آن نیست را بیان کرده احساس قدرتمندی و نیرومندی می­کند مستی ممکن است به سبب استعمال مجرمانه مواد مسکر و یا با وجود عذر شرعی حادث شود که در هر صورت چنانچه جانی در حالت مستی مرتکب جنایت شود احکام خاصی جاری خواهد بود (صادقی، 1387، ص 125).
برخی نویسندگان دیگر مستی را اینگونه تعریف کرده­اند: حالتی که شخص در اثر استعمال مواد الکلی (سکر آور) با میل و اراد
قصه ی عشق در قرآن
خداوند برای بهسازی و بازیابی  درک مردم و تقویت قوَه ی بالغ فکری بشر جهت تکامل از  ابزار قصه  در آموزه هایش استفاده کرده است که همه ی این قصه های حکمت آموز سربازان خدا محسوب شده و دارای رویکرد  مبانی تربیتی بسیار بالایی است
آیه 62 آل عمران:  إِنَّ هَذَا لَهُوَ الْقَصَصُ الْحَقُّ وَمَا مِنْ إِلَهٍ إِلَّا اللَّهُ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ
این همان سرگذشتِ واقعی (مسیح) است.  و هیچ معبودی، جز خداوند یگانه نی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره آنلاین و مزایای آن